WINTER 2009-10 - 25YD INDIVIDUAL
DIVISION WINNER SECOND
1   Neil Day - Soke TSC   Kevin Bramham - Hallamshire RC
2   Martyn Brearley - Gog RC   Stewart Huxley - Gog RC
3   Anthony Bowden - Shelford RC   B Bresniham - Bury St Edmunds RC
4   William James - Gog RC   Jim Boot - Shelford RC
5   S Crowe - Bury St Edmunds RC   Andrew Banks - Vauxhall Motors Rifle Club
6   W Cowell - Whittlesey RC   J Ford - Whittlesey RC
7   D M Mills - Leominster RC   Malcolm Hunter - Soke TSC
8   J Harley - Bury St Edmunds RC   Nigel Penn - Pye Smallbore Club
9   A Geoghegan - Gogs RC   Bob Smith - Kimbolton RC
10   G Taylor - Colbury RC   B Lowbridge - Whittlesey RC
11   Andy Bush - Shelford RC   Steve Leach - St Ives R&PC
12   Bob Bassey - Watford & Dist RC   Ashley Brand - Newmarket & Dist RC
13   Robert Stubbs - Vauxhall Motors RC   J Sorley - Corwel RC
14   Stephen Kelly - Vauxhall Motors RC   Mrs C Spiers - Colbury RC
15   Jon Ford - Newmarket & Dist RC   N House - Colbury RC
16   G Anderson - Greshams RC   Anthony Ashgrove - Hemel Hempstead RC
17   Eric Kerridge - Newmarket & Dist RC   Brian Knights - Newmarket & Dist RC
18   A Partridge - Greshams RC   J Bartlett - Greshams RC
WINTER 2009-10 - 25YD TEAM
DIVISION WINNER SECOND
1   Team A - Soke TSC   Team A - Gogs RC
  N Penn, N Day, Linda Blake, Sue Day Mn Brearley, S Huxley, J D Herring, W James
2   Team A - Whittlesey RC   Team A - Bury St Edmunds RC
  N Reeson, W Cowell, J Ford, B Lowbridge J Harley, S Crowe, B Bresniham, A Green
3   Team A - Colbury RC   Team B - Gogs RC
  J A Jackson, G Taylor. D Love, J Jackson W John Keys, A Geoghegan, Mrs S Miller, P Finlay
4   Team A - Holwell RC   Team A - Vauxhall Motors RC
  B Cushion, J Tittensor, D Jefferson, M Jackson A Banks, A Ainge, P Brind, N Milford
5   Team B - St Ives R&PC   Team B - Whittlesey RC
  T Haddock, T Kelly, J Clausen, J Savage S Cook, B Faulkner, D Steel, T Fulcher
6   Team B - Colbury RC   Team B - March RC
  C Rogers, Mrs C Spiers, N House, S Day G Smith, J Bird, D Driver, A Berry
WINTER 2009-10 - 50M INDIVIDUAL
DIVISION WINNER SECOND
1   B Bresniham - Bury St Edmunds RC   Alan Forrester - Soke TSC
2   S Crowe - Bury St Edmunds RC   I Slater - Soke TSC
3   D Binney - Hallamshire RC   Colin Skellett - Watford & Dist RC
4   Bob Hedaux - Soke TSC   Peter Kermode - Hallamshire RC
5   Fred Haskett - Gogs RC   Carolyn White - Watford & District RC
6   E Haigh - Soke TSC   M Fitzjohn - Soke TSC
7   M Hunter - Soke TSC   R J Bassey- Watford & District RC
8   A Bush - Shelford RC   P Ellis - Watford & District RC
WINTER 2009-10 - 50M TEAM
DIVISION WINNER SECOND
1   Team A - Bury St Edmunds RC   Team B - Soke TSC
  J Gould, S Crowe, B Bresniham Linda Blake, D Porter, I Slater
2   Team B - Bury St Edmunds RC   Team A - Gogs RC
  A Green, A Sanders, J Harley  F Haskett, Mrs S Haskett, W John Keys 
3   Team D - Soke TSC   Team A - Bishops Stortford (1944) RC
  E Haigh, M Fitzjohn, M Hunter  T Candler, B Jenkins, Katie Branston 
WINTER 2009-10 - 100YD INDIVIDUAL
DIVISION WINNER SECOND
1   Nick Penn - Soke TSC   J Gould - Bury St Edmunds RC
2   S Crowe - Bury St Edmunds RC   J Harley - Bury St Edmunds RC
3   Mrs Sandra Haskett - Newmarket & Dist. RC   Malcolm Blake - Soke TSC
4   D M Mills - Leominster RC   Edward Haigh - Soke TSC
5   John D Herring - Gogs RC   A Baldock - Soke TSC
6   D Scott - Watford & District RC   John Baker - Shelford RC
WINTER 2009-10 - 100YD TEAM
DIVISION WINNER SECOND
1   Team A - Bury St Edmunds RC   Team B - Bury St Edmunds RC
  B Bresniham, J Gould, S Crowe A Green, J Harley, A Sanders
2   Team A - Gogs RC   Team D - Soke TSC
  F Haskett, Mrs Sandra Haskett, J D Herring  M Hunter, E Haigh, A Baldock
WINTER 2009-10 - BENCHREST ANY SIGHTS INDIVIDUAL
1   F Slade - Bicester Town & District RC   M McCallister - Warrington & Dist RC
2   S Presnell - Tonbridge R&PC   T Briggs - Bedford RC
3   D Bettany - Holwell RC   D Harvey - Tonbridge R&PC
4   Anne Blunt - Tonbridge R&PC   G Bowden - East Bristol R&PC
5   G Harbour - Tonbridge R&PC   J Greenwood - Tonbridge R&PC
6   N Jackson - Borough of Wandsworth RC   B Baker - Tonbridge R&PC
7   T Everitt - Borough of Wandsworth RC   M Isaacs - AWRE R&PC
8   G Roffey - Holwell RC   Tom Holah - Shelford RC
WINTER 2009-10 - INDIVIDUAL AWARDS
  AWARD AWARDED TO
  JUNIOR - 25 YD Individual Medal   Miss H Bennet - Greshams RC
  LADIES - 25 YD Individual Medal   Linda Blake - Soke TSC
  MENS - 25 YD Individual Medal   Neil Day - Soke TSC
  MOST 100s - 25 YD Individual Medal   Neil Day - Soke TSC
  MOST IMPROVED AVERAGE - Cross Distance Medal   A Partridge - Greshams RC
      - Starting Ave. 85.0, End Ave. 90.7 (5.7 diff)