WINTER 2008/09 - 25YD INDIVIDUAL
DIVISION WINNER SECOND
1   Neil Day - Soke TSC   Nick Penn - Soke TSC
2   Linda Blake - Soke TSC   Ian Morton - Vauxhall Motors RC
3   Jonathan Hinton - Pye SBRC   Jim Boot - Shelford RC
4   J A Jackson - Colbury RC   N Reeson - Whittlesey RC
5   W Cowell - Whittlesey RC   Sue Day - Soke TSC
6   S Crowe - Bury St Edmunds RC   L Cameron - Whittlesey RC
7   Dougie Donald - St Ives RC   Tom Thompson - Newmarket RC
8   D M Mills - Leominster RC   John Savage - St Ives RC
9   R J Bassey - Watford & District RC   Lance Cox - Gogs RC
10   Michael Carlin - Vauxhall Motors RC   K Dootson - Holwell RC
11   Arnold Wong - Greshams RC   Stephen Kelly - Vauxhall Motors RC
12   Martin Brearley - Gogs RC   Alan Ainge - Vauxhall Motors RC
13   Chloe Evans - Greshams RC   Jill Kelly - St Ives RC
14   Henry Cubbin - Greshams RC   Jack Gee - Greshams RC
15   Oliver Purdy - Greshams RC   Jason Li - Greshams RC
WINTER 2008/09 - 25YD TEAM
DIVISION WINNER SECOND
1   Team A - Soke TSC   Team A - Vauxhall Motors RC
  N Penn, N Day, D Casbon, B Hedaux Janet Baker, A Prickett, S Beadle, A Banks
2   Team A - Gogs RC   Team A - Whittlesey RC
  W J Keys, S Huxley, Susan Miller, J D Herring N Reeson, W Cowell, L Cameron, K Davis
3   Team A - Bury St Edmunds RC   Team A - Holwell RC
  J Harley, S Crowe, B Bresniham, D Wall B Cushion, S Ennion, W Pepper, P Thornton
4   Team A - Kimbolton RC   Team B - Gogs RC
  J O'Dell, M Clarke, B Smith, E Richardson D Izzard, P Finlay, S Harrison, A Goodbody
5   Team C - Gogs RC   Team B - Colbury RC
  D Morris, A Izzard, J Milton, R J Chapman C Rogers, Mrs S Spiers, D Sackley, N House
WINTER 2008/09 - 50M INDIVIDUAL
DIVISION WINNER SECOND
1   Neil Day - Soke TSC   Alan Forrester - Springfield (Ancaster) R&PC
2   Sue Day - Soke TSC   J Harley - Bury St Edmunds RC
3   B Bresniham - Bury St Edmunds RC   Sandra Haskett - Gogs RC
4   S Crowe - Bury St Edmunds RC   Andrew Baldock - Soke TSC
5   John Baker - Shelford RC   D M Mills - Leominster RC
6   D Watt - Bury St Edmunds RC   R J Bassey - Watford & District RC
WINTER 2008/09 - 50M TEAM
DIVISION WINNER SECOND
1   Team A - Soke TSC   Team A - Bury St Edmunds RC
  N Penn, N Day, D Casbon J Gould, J Harley, B Bresniham
2   Team B - Bury St Edmunds RC   Team A - Bishops Stortford (1944) RC
  B Bertolini, S Crowe, V Keyton  P Lyons, B Jenkins, Katie Branston 
WINTER 2008/09 - 100YD INDIVIDUAL
DIVISION WINNER SECOND
1   J Harley - Bury St Edmunds RC   Neil Day - Soke TSC
2   Nick Penn - Soke TSC   B Bresniham - Bury St Edmunds RC
3   S Crowe - Bury St Edmunds RC   Iain Slater - Soke TSC
4   C Northrop - Shelford RC   R Crisp - Bury St Edmunds RC
5   Anthony Bowden - Shelford RC   D Watt - Bury St Edmunds RC
6   D Scott - Watford & District RC   Doug Voak - Gogs RC
WINTER 2008/09 - 100YD TEAM
DIVISION WINNER SECOND
1   Team A - Soke TSC   Team A - Bury St Edmunds RC
  D Casbon, N Day, D Clarke B Bresniham, J Gould, J Harley
2   Team C - Soke TSC   Team B - Bury St Edmunds RC
  I Slater, M Fitzjohn, A Baldock  S Crowe, V Keyton, R Crisp
WINTER 2008/09 - INDIVIDUAL AWARDS
  AWARD AWARDED TO
  JUNIOR - 25 YD Individual Medal   Arnold Wong - Greshams RC
  LADIES - 25 YD Individual Medal   Linda Blake - Soke TSC
  MENS - 25 YD Individual Medal   Neil Day - Soke TSC
  MOST 100s - 25 YD Individual Medal   Neil Day - Soke TSC & Nick Penn (4 100s each)
  MOST IMPROVED AVERAGE - Cross Distance Medal   Oliver Purdy - Greshams RC
      - Starting Ave. 85.0, End Ave. 92.3 (7.3 diff)